KS Piast Zawidów - strona nieoficjalna

12.06.2011 Piast - Ślęza Wrocław [www.zinfo.pl]
Ładowanie...

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pewne zwycięstwo na trudnym terenie

• autor: Vida13, 2013-08-25 18:27

Piast Zawidów w III kolejce IV ligi dolnośląskiej pokonał w Szczedrzykowicach miejscowy Orkan 3:0. Bramki zdobywali Bryjak x 2 oraz wracający po operacji Sareło. Poniżej relacja ze spotkania.

W niedzielne popołudnie zawidowianom przyszło zmierzyć się na wyjeździe z ekipą Orkana Szczedrzykowice. Wszyscy w obozie Piasta z obawami podchodzili do tej potyczki mając w pamięci dwie ostatnie wysokie porażki w Szczedrzykowicach. Do spotkania Przygraniczni przystąpili bez kontuzjowanego Tkaczyka, którego na stanowisku kapitana zastąpił T. Michalkiewicz. Po operacji do składu powrócił Sareło co było dla trenera Wichowskiego najbardziej oczekiwana zmianą.

Pierwsza połowa nie była porywającym widowiskiem. Obie drużyny nie stworzyły żadnej dogodnej sytuacji strzeleckiej. Z optycznej przewagi gospodarzy nie wynikało żadne zagrożenie, natomiast akcje zawidowian były przeprowadzane zbyt mala ilością zawodników i obrońcy Orkana radzili sobie z nimi bez trudu.

Zupełnie inaczej wyglądała druga połowa spotkania. Szybko zdobyta bramka przez aktywnego z przodu Bryjaka ustawiła spotkanię. Szczedrzykowiczanie odkryli się. Ich ataki były kasowane przez bardzo dobrze grająca obronę. Świetną pracę wykonywał w środku A Gorzka (przebiegł w meczu 10,8 km !), z kolei formację ofensywną rozruszał wprowadzony po przerwie Sareło. Zawidowianie wyprowadzali bardzo groźne kontry i przy słabej skuteczności wykorzystali tylko dwie z nich. Autorami byli Bryjak oraz Sarelo. Do końca meczu Orkan nie stworzył żadnego zagrożenia pod bramką Piasta. Należy podkreślić, że coraz lepiej prezentuje się defensywa zawidowian oraz na swój wysoki poziom wrócił M.Gilewski.

PIAST: M. Gilewski - P. Woźny, T. Michalkiewicz, P. Siciński, G. Grześkiewicz - Kostek (60' R. Sareło), R. Wichowski, M. Michalkiewicz, A.Gorzka, M. Myczkowski (85' P. Ostrowski) - D. Bryjak (80' Grzesiek).

Fot. www.foto.lca.pl

autor: ~kibic 2013-08-25 19:19:24

avatar Gratulacje dla całej DRUŻYNY.

autor: ~obserwator 2013-08-26 13:29:51

avatar A jednak można grać bez psychicznego krzykacza... Gratulacje !

autor: ~fanatyk 2013-08-26 17:46:30

avatar Powoli do przodu, w środę idealny rywal ;)

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Piast Zawidów 0:3 Olsza Olszyna Lubańska
2015-10-25, 14:00:00