KS Piast Zawidów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Losowa galeria

Juniorzy - archiwum
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 18 gości

dzisiaj: 222, wczoraj: 163
ogółem: 936 900

statystyki szczegółowe

Aktualności

Piast Zawidów wyjedzie na turniej piłkarski Silesian Cup !

  • autor: Vida13, 2013-08-05 11:56

W najbliższy wtorek (6 sierpnia 2013 r.) o godz. 11:00 z przystanku PKS w Zawidowie 40-osobowa grupa dzieci wraz z opiekunami wyjedzie na Międzynarodowy Turniej Piłkarski Silesian Cup 2013.

Dotychczas nie było o tym głośno z racji tego, że trenerzy i działacze KS Piast Zawidów dopinali wszelkie szczegóły i formalności związane z wyjazdem na turniej rangi międzynarodowej. Dzisiaj oficjalnie możemy napisać, że już jutro wyjeżdżamy na piłkarskie wakacje do Świdnicy !

Podjęte przez trenerów, działaczy i rodziców najmłodszych wspólne starania pozwoliły na organizację tego typu przedsięwzięcia. Nieodzowna okazała się pomoc z zewnątrz, którą zapewnił nam Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawidowie. Dzięki profilaktycznemu projektowi pn. „Zjednoczeni w piłce nożnej” - wyrównywanie szans i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży miasta Zawidów udało sfinansować się część kwoty należnej za uczestnictwo w turnieju.

Co da nam wyjazd na Silesian Cup? Przede wszystkim udział dzieci i młodzieży w turnieju piłkarskim takiej rangi pozwoli nie tylko na rywalizację sportową z rówieśnikami z innych krajów, ale umożliwi przede wszystkim poznanie innych kultur, da możliwość integracji i nawiązywania międzynarodowych znajomości, jak również nauczy tolerancji i zasad fair-play oraz podniesie poziom sportowy uczestników turnieju.

KS Piast Zawidów wystąpi na turnieju trzema zespołami, tj. orlik, młodzik i trampkarz. Trenerzy zabierają ze sobą dzieci w wieku 7 – 14 lat. Zdradzimy, że w wyniku losowania młodzi adepci futbolu zmierzą się z takimi drużynami jak FK Timiriazewiec Moskwa, GKS Bełchatów, Kadra Lubuskiego, Miedź Legnica, Fridland Baltic Kiliningrad, Zagłębie Lubin i wiele innych.

Czym jest Silesian Cup? To przede wszystkim piłkarskie wakacje – wymarzony tydzień sportowych zmagań młodych piłkarzy w malowniczej Świdnicy. Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej - Silesian Cup jest organizowany pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej – Wydział Piłkarstwa Młodzieżowego. Turniej organizowany jest dla roczników: 1999/2000, 2001/2002, 2003 i młodsi.

Oprócz rywalizacji sportowej czeka nas wiele innych atrakcji, o których poinformujemy gdy wrócimy z turnieju. Trzymajcie kciuki za naszą młodą generację piłkarzy, inwestujemy właśnie w nich.

Plakat: www.silesiancup.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [660]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wyszukiwarka

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Piast Zawidów 0:3 Olsza Olszyna Lubańska
2015-10-25, 14:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Piast Zawidów 0:3 Olsza Olszyna Lubańska
Łużyce Lubań 2:0 Włókniarz Leśna
Czarni Lwówek Śląski 3:0 Gryf Gryfów Śląski
Piast Dziwiszów 4:2 Olimpia Kamienna Góra
Lotnik Jeżów Sudecki 2:0 Piast Wykroty
Orliki Węgliniec 2:1 GKS Raciborowice
GKS Warta Bolesławiecka 3:1 Leśnik Osiecznica
Victoria Ruszów 0:0 Twardy Świętoszów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Gryf Gryfów Śląski - Piast Zawidów
Twardy Świętoszów - GKS Warta Bolesławiecka
Leśnik Osiecznica - Orliki Węgliniec
GKS Raciborowice - Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Wykroty - Piast Dziwiszów
Olimpia Kamienna Góra - Czarni Lwówek Śląski
Łużyce Lubań - Gryf Gryfów Śląski
Włókniarz Leśna - Olsza Olszyna Lubańska