statystyki szczegółowe

Aktualności

Piast wygrywa w Pieńsku

• autor: Vida13, 2013-08-04 12:49

Piast Zawidów odniósł kolejne zwycięstwo w meczu sparingowym. Tym razem ekipa Rafała Wichowskiego wygrała 4:2 z zespołem Hutnika Pieńsk.

Z racji upalnej pogody, mecz został rozegrany o godz. 18:00. Miejscowy klub zapewnił piłkarzom chłodzenie przed meczem w postaci spryskania wodą przez jednostkę Straży Pożarnej. Do przerwy Piast prowadził 2:0 a oba trafienia zaliczył nowy nabytek Piasta Paweł Siciński, który po dwóch dośrodkowaniach Tkaczyka z rzutu rożnego głową umieścił piłkę w siatce. Po stronie gospodarzy należy odnotować jedno groźną sytuację, którą pewnie obronił goalkeeper Piasta.

Druga połowa zaczęła się od kuriozalnej bramki samobójczej. Bramkarz Hutnika wykopujący piłkę z własnego pola karnego trafił zawodnika w głowę, a piłka po odbiciu się od niej wpadła do bramki. W szeregi Piasta wkradło się trochę rozluźnienia, efektem czego były dwie stracone bramki. W końcowych minutach Przygraniczni zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę, autorem której był Myczkowski.

PIAST: Szukiewicz - K. Gorzka, P. Siciński, D. Ryż, G. Grześkiewicz - Darek (testowany), T. Kozłowski, A. Gorzka. M. Myczkowski - K. Tkaczyk - D. Szydlarski

Zmiany: T. Michalkiewicz, M. Michalkiewicz, Grzesiek, R. Wichowski