statystyki szczegółowe

Aktualności

Juniorzy remisują u siebie

• autor: zawidow, 2013-05-26 18:26

Juniorzy Piasta zremisowali u siebie z trudnym rywalem z Jeleniej Góry 2-2. Bramki zdobyli Damian Ostrowski i Maciej Myczkowski.

Goście zaczeli ostro i zdecydowanie i to oni przeważali przez pierwszą część spotkania. Już w pierwszej minucie  mogli objąć prowadzenie ale ładną paradą popisał się Kasperek. Po 20 minutach spotkania Karkonosze dopieły swego - niepilnowany gracz zdobył bramkę z ostrego kąta. Ten sam zawodnik znów się nie pomylił kilka minut później i pokonał golkipera Piasta strzałem w długi róg. Znakomitą szansę na odrobienie strat miał Patryk Ostrowski ale jego strzał z bliskiej odległości bardzo ładnie obronił bramkarz Jeleniogórzan. To, co się nie udało Patrykowi, dokonał jego brat Damian. Myczkowski zgrał piłkę w pole karne, Nastalski lekko dzióbnął futbolówkę a Ostrowski zachował zimną krew i w akcji jeden na jeden pokonał bramkarza.

W drugiej połowie Karkonosze także miały przewagę w ataku, lecz ofensywne rajdy dobrze stopowała nasza obrona. Przyjezdni zdołali dwa razy zagrozić bramce Kasperka, ale w drugiej odsłonie meczu nasz golkiper się nie mylił. Do remisu doprowadził Myczkowski. Bardzo dobrym, mocnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gości. W ostatniej minucie spotkania mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Nastalski egzekwując rzut rożny wkręcił piłkę do bramki, ale  remis gościom uratował ich bramkarz, wybijając ofiarnie piłkę nogą z linii bramkowej.

Piast Zawidów - Karkonosze Jelenia Góra 2-2 (1-2)
37' Damian Ostrowski
66' Myczkowski

Piast: Kasperek - Hotloś, Sareło, Skubicki, Prus, D.Ostrowski (do 85 min), Myczkowski (do 80 min), Nastalski, M.Maciorowski (65 Mazur), P.Ostrowski (70 Ł.Maciorowski), Kosturski (45 Kleszczyński)

Kartki: Mazur (żółta)