statystyki szczegółowe

Aktualności

Juniorzy nieznacznie polegli w Lubaniu

• autor: zawidow, 2013-05-03 12:18

Grając przez pewien okres gry w dziewięciu, juniorzy zostali pokonani w Lubaniu przez miejscowe Łużyce 4-3 (3-0). Bramki zdobywali bracia Ostrowscy - dwie Patryk i jedną Damian.

Pierwszą odsłonę zdominowali gospodarze, lecz do 30 minuty (gdy padła pierwsza bramka dla Lubania) przyjezdni bronili się skutecznie. Łużyce po dwóch kwadransach gry zadali dwa szybkie ciosy. Najpierw strzał z woleja nie zdołał wyciągnąć Kasperek, następnie zamieszanie pod bramką wykorzystał gracz z Lubania. Przed przerwą w polu karnym faulował Garbacz, a jedenastki nie zdołał obronić golkiper Piasta. Godzien uwagi jest rzut wolny wykonywany przez Kleszczyńskiego, lecz świetnie go obronił bramkarz gospodarzy.

W drugiej odsłonie gra się dostatecznie wyrównała. Strzelanie w drugiej połowie zaczął Patryk Ostrowski, który został obsłużony podaniem od Kleszczyńskiego. Gospodarze za wszelką cenę chcieli podwyższyć wynik, ale kilka dobrych interwencji zanotował Kasperek, lecz poległ w 70 minucie i zrobiło się już 4-1. Ku ździwieniu nadzieje na odrobienie strat dali bracia Ostrowscy, którzy w krótkim czasie strzelili po bramce. Mimo paru okazji na wyrównanie, rezultat się już nie zmienił.

Łużyce Lubań - Piast Zawidów 4-3 (3-0)

65' 80' Patryk Ostrowski

76' Damian Ostrowski

Piast : Kasperek - Mazur, Garbacz, Hotloś, D.Ostrowski, Prus, Kleszczyński, Słowiński, Kropa, P.Ostrowski (od 30 minuty)