statystyki szczegółowe

Aktualności

Juniorzy nadal niepokonani

• autor: zawidow, 2011-09-13 20:58

W dzisiejszym meczu IV kolejki LT nasi juniorzy rozgromili Jaśnicę Opolno Zdrój 7-0 (3-0). Warto przypomnieć, że przed spotkaniem obydwie drużyny miały komplet punktów.

Już od pierwszych minut było widać wyrównaną walkę i zaciętość w grze obydwu ekip. Kilka strzałów z dystansu oddał Baran jednak większość z nich lądowała minimalnie koło bramki.  W pierwszych 25ciu minutach najlepszą okazję do zdobycia gola miał Patryk Ostrowski, ale jego strzał lecący przy słupku sparował bramkarz na rzut rożny. Pierwszą bramkę ujrzeliśmy w 28 minucie. Piękną centrę w pole karne Kleszczyńskiego, zamienił na bramkę Podwalny. Trzy minuty później w pole karne wpada Ostrowski i zostaje faulowany, bramkę z jedenastego metra zdobywa Myczkowski. Przed przerwą strzelec poprzedniego gola po raz drugi w tym meczu wpisał się na listę strzelców.

Druga połowa to ciągłe ataki gospodarzy. 62 minuta, centra w pole karne i akcję golem zakańcza Baran. 8 minut później Myczkowski szuka na 25 metrze miejsce do oddania strzału, celuje i piękny gol napastnika z Zawidowa. Pod koniec spotkania dwie bramki dokłada Patryk Ostrowski.

Bramki: Podwalny 27, Myczkowski 31 (k), 44, 70, Baran 62, P.Ostrowski 86, 88

Piast : Skubicki (65 Kasperek),M. Maciorowski (80 Mazur), Lachowicz (20 Myczkowski), Garbacz, D.Ostrowski, Kleszczyński (55 Ciunel), Gałucki, B.Sareło, Podwalny(80 Ł.Maciorowski), P.Ostrowski, Baran