10.04.2011 Chrobry II Głogów- Piast Zawidów [www.chrobry.glogow.pl]

Karkonosze - Piast: czas na przełamanie

• autor: martek_10, 2011-09-08 12:54

Już w sobotę, o godz. 17 podopiecznych Rafała Wichowskiego czeka kolejny ciężki bój o ligowe punkty. Nasi zawodnicy zmierzą się bowiem na wyjeździe z dotychczasowym wiceliderem tabeli - Karkonoszami Jelenia Góra.

Po VI rozegranych spotkaniach nasi zawodnicy mają w dorobku 7 punktów i zajmują 11. miejsce w tabeli. Nasz najbliższy rywal zgromadził już 13 punktów dzięki czemu plasuje się na wysokim, drugim miejscu w tabeli. W ostatniej kolejce piłkarze Karkonoszy, trochę nieoczekiwanie pokonali na wyjeździe Orkan Szczedrzykowice aż 3-0. Świadczy to z pewnością o wysokiej formie jaką w ostatnich dniach prezentują jeleniogórscy piłkarze. Tym bardziej należy im się szacunek, iż przed sezonem klub opuściło aż 6 zawodników z podstawowej "11", którzy stanowili o sile tego zespołu w rundzie wiosennej.

Z rożnymi problemami borykają się w tym sezonie zawidowscy piłkarze. Kontuzje oraz inne przymusowe absencje sprawiają, iż w żadnym spotkaniu tego sezonu trener Wichowski nie mógł wystawić optymalnego składu. Tak tez nie będzie w tym spotkaniu, gdyż urazu wciąż nie może wyleczyć Krajewski. Wydaje się również, iż dużym problemem jest również brak formy naszych piłkarzy, gra Piasta pozostawia wiele do życzenia, nie takiej dyspozycji na starcie kolejnego sezonu spodziewali się z pewnością nasi wierni kibice.

W ubiegłym sezonie jedyną drużyną, z którą nasi zawodnicy dwukrotnie przegrali były właśnie jeleniogórskie Karkonosze. Jesienią ubiegłego roku "Przygraniczni" nie zaprezentowali się korzystnie w Jeleniej Górze, gdzie ponieśli zasłużoną porażkę 2-0. Z kolei ostatnia potyczka pomiędzy tymi zespołami w Zawidowie była bardziej wyrównana jednak i w tym mecz goście odnieśli zwycięstwo 2-0 po dwóch pięknych trafieniach Malarowskiego, którego jednak dziś w klubie ze Złotniczej już nie ma. Zgodnie z zasadą "do trzech razy sztuka"  w sobotę liczymy na zakończenie tej złej passy i wywiezienie punktów z Jeleniej Góry.

Przypominamy, początek meczu, już w sobotę, 10. września, o godz. 17 !

autor: koko135 2011-09-10 19:20:45

Profil koko135 w Futbolowo Brawo!0:1

autor: ~j23 2011-09-10 21:03:37

avatar BRAWO,,,Brawo,,,brawo...3 punkty nasze.