Ślęza - Piast [www.ks-sleza.wroclaw.pl]

Zapowiedź III kolejki IV ligi

• autor: zawidow, 2011-08-18 23:45

8 dni – 3 mecze – z takim natężeniem, charakterystycznym dla rozgrywek ligi angielskiej w okresie świąteczno – noworocznym przychodzi grać naszym czwartoligowcom. Rozgrywki rozkręcają się na dobre, a po III kolejce tabela zacznie się krystalizować. W tej serii na czoło wysuwa się spotkanie lidera z wiceliderem – Iskra Kochlice podejmie prowadzący Orkan. Zapowiedź spotkania Piasta ze zgorzelecką Nysą ukaże się jutro

W Kochlicach największą rewelację pierwszych dwóch kolejek czeka kolejny poważny sprawdzian. Orkan, od początku 2011 roku przegrał w IV lidze zaledwie jeden mecz i z pewnością liczy na podtrzymanie tej fantastycznej passy.

Puma Pietrzykowice grająca w kratkę podejmie zawodzącego na starcie Piasta Żmigród. Czy gospodarze zdobędą pierwsze punkty na własnym boisku? Czy może jednak goście odniosą pierwsze zwycięstwo w tym sezonie? Wszystko okaże się w sobotę, około godziny 19.

Pilkarze Konfeksu po pokonaniu Piasta z pewnością liczą na kolejne zwycięstwo. Jeśli gościom uda się zneutralizować środek pola legniczan w postaci Nowakowskiego i Górskiego mogą pokusić się o punkty.

Foto – Higiena Gać udanie rozpoczęła rozgrywki. Piłkarze beniaminka w dwóch pierwszych kolejkach nie przestraszyli się papierowych faworytów ligi i zdobyte 4 punkty pozwalają im komfortowo przystępować do spotkania z solidnym GKS-em.

Do Bogatyni przyjeżdża Ślęza Wrocław. Gospodarze na własnym terenie postarają się o urwanie punktów faworytowi. Dla wrocławian ewentualny trzeci mecz bez zwycięstwa będzie tragedią, można się więc spodziewać ciekawego widowiska

Karkonosze podejmą beniaminka ze Strzegomia, który w środę wysłał ostrzeżenie do Jeleniej Góry aplikując gościom z Bogatyni aż 7 bramek. Jeleniogórzanie z pewnością nie pozwolą sobie strzelić aż tylu bramek jednak będą musieli się solidnie napracować, aby po trzech kolejkach utrzymać status niepokonanej drużyny.

W Strzelinie rezerwy Miedzi powalczą o pierwsze zwycięstwo. Z pewnością pomoże im w tym fakt, że mecz odbędzie się w niedzielę i jego termin nie będzie kolidował z meczem pierwszej drużyny, która w sobotę powalczy o punkty na drugoligowym froncie.

autor: ~Adam 2011-08-20 22:29:22

avatar Wjeżdżamy jutro na dwa autobusy i lejemy w pizde tych pucybutów ze Zgorzelca :D

autor: Tymoo96 2011-08-21 13:53:20

Profil Tymoo96 w Futbolowo Jechac NYSE !!!